اطلاعیه دوره های آموزشی

اخبار و اطلاعیه ها

20برگزاری مراسم تکریم و معارفه هیئت رئیسه گروه های یازده و چهار در کانون فارس


به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری فارس، بعد از ظهر روز یکشنبه 96/12/20 مراسم تکریم و معارفه هیئت رئیسه های پیشین و فعلی از دو گروه یازده (ایمنی و حوادث ) و چهار(امور مالی ) در محل کانون طی مراسم جداگانه ای با حضور ریاست کانون برگزار شد.


در این مراسم اعضای هیئت رئیسه با ابراز قدردانی بابت تاکید هیئت مدیره کانون بر اجرای نص قانون و دستورالعمل ها، اظهار کردند: این اقدامات نوید بخش پایان یافتن بحث های سلیقه ای بوده و می تواند ما را به سمتی پیش ببرد که همه افراد به وظایف خود آشنا شوند.


در ادامه مهندس دادخواه، ریاست کانون، ضمن ابراز تشکر از اقدامات صورت گرفته توسط هیئت رئیسه های پیشین گروه ها، اظهار کرد: انتظار من این است که در دوره دو ساله هیئت رئیسه گروه ها، در امور مربوط به گروه خصوصا بحث آموزش فعال تر و قوی تر عمل شود.


وی افزود: اگر همه ما همت کنیم، می توانیم به اعتماد سازی هایی که تاکنون در کلیه بخش ها ایجاد شده است، استحکام بیشتری ببخشیم؛ کانون کارشناسان با قدرت تعامل و انجام صحیح کارها شناخته خواهد شد.


لازم به ذکر است؛ بر اساس نظامنامه هیئت رئیسه گروه ها، اولین جلسه هیئت رئیسه با دعوت ریاست کانون برگزار می شود. بر اساس این گزارش، در این جلسه، رئیس، نائب رئیس و دبیر هر گروه به شرح زیر انتخاب شدند:


گروه یازده:

هادی صفات به عنوان رئیس

علی داورپناه به عنوان نایب رئیس

مصطفی هاشمی به عنوان دبیرگروه چهار:

پرویز احمد پور به عنوان رئیس

یوسف عرب به عنوان نایب رئیس

علیرضا ابوالاحراری به عنوان دبیردر ادامه گزارش تصویری این مراسم به حضورتان تقدیم می گردد:


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |

اوقات شرعی

آمار سایت

کاربران آنلاین 32
کابران امروز 390
کلیه بازدیدها 571228