اطلاعیه دوره های آموزشی

اخبار و اطلاعیه ها

13

گزارش مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم کانون کارشناسان رسمی دادگستری فارس


به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری فارس،  پیرو آگهی دعوت مجمع عمومی سالیانه نوبت دوم، این مجمع در تاریخ 09/03/97 در محل مجتمع فرهنگی و رفاهی دانشگاه شیراز، با حضور نماینده محترم شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری، اعضای هیأت مدیره کانون و بیش از یک سوم ازکارشناسان کانون در رشته های مختلف برگزار شد.


در ابتدای مراسم، پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، مهندس زنگی آبادی ناظر محترم شورای عالی در مجمع، در ارتباط با اهمیت و جایگاه کارشناس در سیستم قضا و همچنین دقت نظر در ارائه گزارش از سوی کارشناسان بر اساس اصل شفاف سازی سخنانی ایراد کرد.


بر اساس این گزارش، با اعلام رسمیت جلسه از سوی سید محسن مرشدی، عضو هیأت مدیره کانون جهت انتخاب اعضای هیأت رئیسه مجمع رأی گیری به عمل آمد و آقای سید رسول حقانی به عنوان رئیس جلسه و آقایان محمد حسن فرجاه و سید محسن معین به عنوان دو عضو دیگر هیأت رئیسه انتخاب شدند؛ در ادامه مهندس دادخواه، رئیس هیأت مدیره کانون فارس، ضمن بیان خیر مقدم به مهمانان و کارشناسان، گزارش مبسوطی در خصوص عملکرد کانون فارس در سال 96 در مجمع ارائه کرد.


همچنین، صورت های مالی سال 1396 و پیشنهاد بودجه سال 1397 توسط مسؤول امور مالی کانون، سید امیرپیروز مرعشی به استحضار کارشناسان حاضر در مجمع رسانده شد و در انتها دکتر خورشیدی، یکی از بازرسان کانون گزارش خود را به مجمع ارائه کرد.


متعاقبا با رأی گیری هیأت رئیسه موارد فوق الذکر به تصویب مجمع رسید.


طبق این گزارش، در این برنامه از مهندس قائمی به عنوان کارشناس پیشکسوت کانون کارشناسان رسمی فارس نیز تقدیر به عمل آمد.


شایان ذکر است، در این مراسم با پخش کلیپی از درگذشتگان کانون در سال 96، یاد و خاطره آنان گرامی داشته شد.

                                                           روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری فارس


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |

اوقات شرعی

آمار سایت

کاربران آنلاین 41
کابران امروز 605
کلیه بازدیدها 569119